SOREA 2017

Vážená pani predsedníčka, Vážený pán predseda,

dovoľujeme si vám dať do pozornosti zahájenie predaja pobytov so štátnou účelovou dotáciou pre nepracujúcich dôchodcov SR.

Čerpanie dotácie MPSVR SR na podporu rekondičných aktivít v súlade s § 6 ods. 1 písm. b) a ods. 5 zákona č. 544/2010 Z. z. je zabezpečované prostredníctvom KOZ SR.

Rekreačné pobyty sú realizované v hotelových zariadeniach SOREA spol. s r.o. ( Bratislava, Nízke Tatry, Vysoké Tatry a Spiš ) a Hotela Zámok Topolčianky.

Prvý možný termín nástupu na pobyt je 7.4.2019

Čo ponúkame ? Rekreačné pobyty od 127,00 €!

7 dní / 6 nocí - ubytovanie s PLNOU PENZIOU ( raňajky - obedy - večera ) a DPH v cene pobytu ! Informačný leták a cenník pobytov je v prílohe.

Pobytu so štátnou účelovou dotáciou je možné zúčastniť sa len jeden krát počas príslušného kalendárneho roka ! V rámci pobytu sú v ponuke ďalšie bonusy v závislosti od hotelov a lokality.

Spolu s vnúčaťom

Vo všetkých hoteloch SOREA platí ZĽAVA:

✔1 dieťa do 7,99 rokov na prístelke, alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich ŠUD klientoch v dvojlôžkovej izbe so 100% zľavou z ceny pobytu s plnou penziou

V hoteli SOREA MÁJ, SNP a ĎUMBIER platí ďalšia ZĽAVA:

✔1 dieťa do 7,99 rokov pri 1 plne platiacom ŠUD klientovi v JEDNOLOŽKOVEJ IZBE so 100% zľavou z ceny ubytovania ( povinný príplatok za stravu pre dieťa podľa platného cenníka )

V hoteli Zámok Topoľčianky platí ZĽAVA:

✔1 dieťa do 10 rokov na prístelke, alebo spoločnom lôžku pri 2 plne platiacich ŠUD klientoch v dvojlôžkovej izbe so 100 % zľavou z ceny pobytu s plnou penziou

Hotelová spoločnosť SOREA a hotel Zámok Topoľčianky Vám prajú krásne zážitky v našich zariadeniach !

www.sorea.sk

www.zamok-topolcianky.sk

Štátna účelová dotácia – leták


 

Partneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7