Kongres AOb

dátum uverejnenia: 8. 2. 2010
čas: 11:28

OZPŠaV prijalo osobné pozvanie Waltera Dresschera, prezidenta zväzu AOb, zúčastniť sa na konci novembra 2009 na 5. Kongrese a sprievodnom programe tejto významnej holandskej organizácie. V stredu 18. novembra sa konal spoločenský program pre medzinárodných hostí a členov výkonného výboru s cieľom vzájomného spoznania a výmeny kontaktov.

Pre medzinárodných hostí sa ráno 19. novembra konala prezentácia na pôde úradu ABP/APG, najväčšej dôchodkovej správcovskej spoločnosti v Holandsku. Delegáti mali možnosť bližšie spoznať holandský dôchodkový systém, a rôzne programy, ktoré APG ponúka.

Popoludní sa v Utrechte uskutočnila konferencia na tému „Inšpekcia škôl verzus profesionalizmus.“ Hlavnú prednášku predniesol profesor Paul Zoontjens, profesor školského práva na University Tilburg.

Zvyšnú časť svojho pobytu zahraniční delegáti venovali 5. Kongresu AOb. Toto podujatie sa sústreďuje na nároky rezortu školstva na zlepšenie podmienok v kontexte nadchádzajúcich volieb v Holandsku /2010 a 2011/.prejsť na zoznam článkov

Partneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7