Otvárame naše rekreačné zariadenia

dátum uverejnenia: 4. 6. 2020
čas: 13:45
kategórie: Zväz

Otvárame naše rekreačné zariadenia

O Z N Á M E N I E !


Vážení klienti a priatelia rekreačných zariadení OZ PŠaV

Crocus v Kežmarských Žľaboch a Čingov v Slovenskom raji!


S radosťou vám oznamujeme, že po nútenej prestávke spôsobenej pandémiou spúšťame dňa

17.06.2020

prevádzku rekreačného zariadenia Crocus aj spolu s wellness centrom a tiež prevádzku rekreačného zariadenia Čingov za dodržania všetkých aktuálne platných opatrení nariadených ÚVZ SR.

Pripravili sme pre vás príjemné a zároveň bezpečné podmienky na regeneráciu a relax vo vašom obľúbenom prostredí Vysokých Tatier a Slovenského raja.

Ďakujeme všetkým verným klientom za pochopenie a spoluprácu pri zmene termínu ich pobytu a tiež novým klientom za prejavenú dôveru pri výbere dovolenky v RZ Crocus a RZ Čingov.

Pripomíname, že všetci členovia OZ PŠaV na Slovensku a ich rodinní príslušníci majú nárok na zvýhodnené ceny podľa aktuálnych cenníkov. Členovia zväzu a ich nezaopatrené deti majú okrem toho nárok na dotáciu od zväzu pri pobytoch s plnou penziou na 3 viac nocí. Ponuku rekreačných pobytov, cenníky a ostatné informácie nájdete na webovej stránke zväzu v časti Rekreácie https://www.ozpsav.sk/sk/Rekreacie.alej

Objednávky pre RZ Crocus na letnú a jesennú sezónu môžete posielať na e-mail: rzcrocus@stonline.sk alebo rezervovať na telefónnom čísle: 0911 273 488.                                                                                                                       

Objednávky pre RZ Čingov na jesennú a zimnú sezónu môžete posielať na e-mail: rz.cingov@atlas.sk alebo rezervovať na telefónnom čísle: 0918 901 773.     

                                                                                                      

Tešíme sa na vašu návštevu J

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7