12. ročník lyžiarskych a snowboardových pretekov O pohár predsedu OZ PŠaV na Slovensku

dátum uverejnenia: 5. 2. 2019
čas: 13:50
kategórie: , Zväz

12. ročník lyžiarskych a snowboardových pretekov O pohár predsedu OZ PŠaV na Slovensku

Príroda zasypaná bielym snehom, vonku príjemných  5 stupňov, ľadový vietor, poletujúce vločky a občas aj slniečko.  To boli prírodné kulisy 12. ročníka lyžiarskych a snowboardových pretekov O pohár predsedu OZ PŠaV na Slovensku v obrovskom slalome.

Preteky sa už tradične uskutočnili v príjemnom prostredí Ski centra Dolinky - Žiar pri Liptovskom Mikuláši. V doterajšej histórii pretekov bolo prihlásených najviac účastníkov. Spolu 134 pretekárov zo 63 základných organizácií OZ PŠaV na Slovensku a 1 družstvo z Rady ZO OZ.

Na štart v piatok 1. februára 2019  napokon nastúpilo 7 snowboardistov a 115 lyžiarov. Ďalší 12 lyžiari sa ospravedlnili z rôznych zdravotných či rodinných dôvodov.

Realizačný tím pretekov a jeho zástupcovia p. riaditeľ Mgr. Vlastimír Tréger, sekretár Ing. Iveta Majerová a hospodár  pretekov pani Mária Virgovičová urobili všetko pre to, aby sa pretekári a pozvaní hostia cítili  na pretekoch výborne.

Preteky prebiehali v priateľskej športovej atmosfére v duchu fair-play. Zvíťazili všetci už len tým, že na preteky prišli. Ako povedal na slávnostnom vyhodnotení pretekov  predseda zväzu Ing. Pavel Ondek, je výborné, že odborári vedia súťažiť a zároveň sú jeden veľký priateľský kolektív. Ocenil víťazov v kategórii ženy, muži, snowboardisti a družstvá. Pred ukončením oficiálnej časti oznámil, že  13. ročník sa uskutoční 14. februára 2020.

V mene organizátorov ďakujeme všetkým účastníkom pretekov za korektnú a priateľskú atmosféru a blahoželáme víťazným družstvám v zložení:

1.    ZO OZ PŠaV na Slovensku  Gymnázium J. Chalupku Brezno /Jaroslav Babic, Peter Kováčik /

2.   ZO OZ PŠaV na Slovensku Gymnázium M. Hattalu Trstená /Pavol Palčo, Boris Matušek/

3.    ZO OZ PŠaV na Slovensku Základná škola Rožňava, Zlatá 2 /Stanislav Székely, Štefan Gerényi /


Pripájame aj kompletné výsledkové listiny družstiev a jednotlivcov.

Ing. Iveta Majerová, sekretár pretekov

LP výsledky družstvá 

LP výsledky jednotlivci 


prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7