Aký bol uplynulý rok?

dátum uverejnenia: 24. 2. 2020
čas: 10:36
kategórie: Združenie základného školstva

Aký bol uplynulý rok?

Aký bol uplynulý rok?

Na zasadnutí rady ZO OZ PŠaV ZZŠ v okrese Revúca sme dňa 13.2. 2020 hodnotili rok minulý, čo všetko sa nám podarilo dosiahnuť. Rada každý rok pripravuje školenia k aktuálnym otázkam, ako bol zákon o pedagogických a odborných zamestnancoch, úprava v evidencii odborových organizácií, školenie BOZ, prevod členských príspevkov na zväz, ale aj školenie k databáze členov.

Možno sa Vám to zdá, že je to veľa, ale tento rok bol dosť hektický a chceli sme byť o všetkom informovaní. Ďakujeme všetkým lektorom, ktorí si našli čas, aby zavítali do Revúcej: predsedovi OZ PŠaV na Slovensku Ing. P. Ondekovi, predsedníčke ZZŠ RNDr. I. Gamčíkovej, Mgr. M. Miklušovi, Ing. V. Kmecovi, Mgr. J. Stodolovskému a M. Virgovičovej. Tí všetci nám odovzdali svoje vedomosti a my ich ďalej využívame pri svojej práci. Ešte raz veľké ďakujeme! Vďaka patrí aj právnikovi pre kraj Košický a Prešovský JUDr. M. Gumanovi, hoci nemohol medzi nás prísť, bol však vždy nápomocný na telefóne a v elektronickej komunikácii.

Stále sme ale nepracovali, zúčastnili sme sa aj rekondičného pobytu v Trenčianskych Tepliciach. Za vynikajúcu starostlivosť o našich odborárov ďakujeme pracovníkom zariadenia.

Chceme poďakovať aj PaedDr. E. Klikáčovej za prácu, ktorú odviedla pre odborárov pri vzdelávaní. Zároveň jej chceme pogratulovať k jej významnému oceneniu – laureát Krištáľového krídla za filantropiu.

PaedDr. B. Sabolová

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7