Oslava Dňa učiteľov v Dolnom Kubíne

dátum uverejnenia: 11. 4. 2018
čas: 11:22
kategórie: Združenie stredného školstva

Oslava Dňa učiteľov v Dolnom Kubíne

Na pozvanie prednostu Okresného úradu v Žiline pána Michala Lavríka sa zúčastnila predsedníčka Rady ZO OZ - Združenie stredného školstva v krajoch Banská Bystrica, Trenčín, Žilina Iveta Majerová na slávnostnom podujatí spojenom s odovzdávaním ocenení pedagogickým a odborným zamestnancom dňa 10. apríla t. r. v Mestskom kultúrnom stredisku v Dolnom Kubíne.

Podujatie sa uskutočnilo pod záštitou pani ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR Martiny Lubyovej. Z rúk pani ministerky školstva, vedy, výskumu a športu SR Martiny Lubyovej a prednostu okresného úradu pána Michala Lavríka si prevzalo ocenenie a poďakovanie za mimoriadnu prácu a aktivity spojené s výchovou a vzdelávaním 20 pedagógov a odborných zamestnancov zo Žilinského kraja. Na podujatí vystúpili a svojim programom ho spríjemnili deti a žiaci zo Spojenej školy internátnej Bytča a Gymnázia M. Hattalu Trstená.

Predsedníčka Rady ZO OZ pani Iveta Majerová sa stretla priebehu dňa aj s vedením škôl a predstaviteľmi Základných odborových organizácií OZ PŠaV na Slovensku pri Strednej zdravotníckej škole v Dolnom Kubíne a Gymnáziu P. O. Hviezdoslava v Dolnom Kubíne, aby sa oboznámila so situáciou na uvedených organizáciách a diskutovali o aktuálnom dianí v odboroch i školstve.

Ing. Iveta Majerová, predsedníčka Rady ZO OZ - Združenie stredného školstva BB, TN, ZA

fotodokumentácia

prejsť na zoznam aktualítPartneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7