Rekreácie

Odborový zväz pracovníkov školstva a vedy na Slovensku poskytuje v rámci služieb svojim členom zvýhodnené rekreačné pobyty vo svojich rekreačných zariadeniach. Tieto zariadenia sú situované vo vyhľadávaných turistických destináciách – vo Vysokých Tatrách a Slovenskom raji a umožňujú záujemcom za výhodné ceny oddýchnuť si a zregenerovať svoje sily v príjemnom prostredí slovenskej prírody. Rekreačné zariadenia OZ PŠaV je možné využívať v priebehu celého roka na rekreačné pobyty, víkendové pobyty, výlety a zájazdy, školy v prírode, lyžiarske zájazdy, školenia, porady, semináre, kurzy, športové sústredenia a rôzne iné akcie. Všetky zariadenia môžu využívať aj iné organizácie, nielen školské, ako aj samostatné fyzické osoby či rodiny s deťmi.

Rekreačné pobyty leto 2016

OZ PŠaV na Slovensku poskytuje svojim členom a ich nezaopatreným deťom dotácie na rekreačné pobyty vo svojich rekreačných zariadeniach:
- RZ Crocus – len s plnou penziou
- RZ Čingov

Výška dotácie pri pobyte v dĺžke min. 3 noci:

10,20 € - na 3 noci
13,60 € - na 4 noci
17,00 € - na 5 nocí 
20,40 € - na 6 a viac nocí  

Objednávky posielajte vždy priamo na adresu daného rekreačného zariadenia. Použite naše tlačivá pri konkrétnom zariadení v Navigácii.

Zariadenia môžu využívať všetci záujemcovia, nielen členovia OZ PŠaV.Zájazdy:

Zahraničné zájazdy 2016 – Taliansko

Zahraničné zájazdy 2016 – Holandsko a Belgicko - predĺžený termín prihlášok

Zahraničné zájazdy 2016 – Švajčiarsko - predĺžený termín prihlášok  

 


   

 

 

Partneri

partner2 partner3 partner4 partner6 partner7 partner1

Sme členmi

partner5 partner6 partner7